Podpisanie umowy o współpracy

ABERON Sp. z o.o. i Politechnika Rzeszowska zawarły umowę mającą na celu wykorzystanie posiadanych możliwości, doświadczenia zmierzające do optymalnego współdziałania ośrodków nauki i biznesu.

Współpraca w zakresie poszukiwania i wdrażania nowych możliwości w zakresie badawczo-rozwojowych, projektowania, budowy, sterowania i realizacji systemów grzewczych bazujących na konwersji energii elektrycznej na energię cieplną oraz systemów elektroenergetycznych służących do zasilania badanych rozwiązań dla systemów grzewczych c.o. i c.w.u.

Celem nawiązanej współpracy jest:

  1. prowadzenie badań,
  2. prac badawczo-rozwojowych,
  3. szkolenie przedsiębiorców przez Politechnikę,
  4. praca i staży studenckich,
  5. kształcenia wysoko wykwalifikowanych kadr,
  6. pozyskiwania środków finansowych.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: Aberon ®

Kocioł Aberon Magnetic to polski produkt najnowszej generacji, jest innowacyjny i niezwykle energooszczędnym urządzeniem grzewczym. Kocioł Magnetic jest łatwy w montażu, bezpieczny dla środowiska, a jego żywotność wynosi do 30 lat.

Zaletą kotła Aberon Magnetic jest to, że jest on łatwy w obsłudze, samoregulacja pobory energii. Istnieje możliwość ustawienia trybu grzania według własnych preferencji oraz sterowanie zewnętrznym urządzeniem (smartfon, termostat pokojowy)

Wybór kotła Magnetic firmy Aberon daje nam gwarancję ekologicznego i komfortowego ogrzewania naszego domu. Spełnia wszystkie normy europejskie i polskie. Brak siania polem magnetycznym to bezpieczeństwo dla użytkownika i sprzętów domowych. Posiada kompensacje mocy biernej (nie ma ryzyka płacenia kar).

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
ZADZWOŃ +48 17 70 000 44