M

PROMOCJA! STEROWNIK POKOJOWY GRATIS

Kup kocioł elektryczny Aberon Magnetic a otrzymasz sterownik pokojowy gratis. Promocja ważna do 30 września br.

O firmie

ABERON sp. z o. o. zajmuje się opracowywaniem oraz wdrażaniem innowacyjnych i energooszczędnych urządzeń i elementów grzewczych opartych na zjawisku bezpośredniej konwersji energii elektrycznej w energię cieplną podczas przepływu prądu przemiennego przez ciekły nośnik ciepła.

Produkty ABERON sp. z o.o. mogą ogrzewać czynniki grzewcze takie jak woda, oleje , mazut, ropa, które mają zastosowanie w ogrzewaniu budynków mieszkalnych i komercyjnych , użyteczności publicznej, w rolnictwie, w przemyśle (oraz w takich zastosowaniach jak baseny kąpielowe i zbiorniki przeciwpożarowe .

ABERON sp. z o.o. jest producentem energooszczędnych urządzeń grzewczych nowej generacji mających zastosowanie w ogrzewaniu C.O. i C.W.U., mogącym tworzyć hybrydę z buforami ciepła , panelami solarnymi lub instalacją fotowoltaiczną oraz z innymi generatorami prądu.

Urządzenia ABERON ABR wyposażone są w najnowocześniejsze ultra szybkie systemy zabezpieczeń oraz specjalnie zaprojektowany system sterowania ABERON ID – zapewniający automatyczne działanie i kontrolowanie wszystkich układów grzewczych w celu osiągania ustalonej przez użytkownika temperatury nośnika ciepła, powietrza w pomieszczeniu oraz ciepłej wody użytkowej, zarządzanych w systemie SMART lub WiFi.

Produkty

Smart Ogrzewanie

Projekty

ABERON

Porady

Współpraca

l

Audyt

p

Aktualności

Do pobrania

Ekologiczne ogrzewanie elektryczne CO2 = 0%

Siedziba

Rejtana 23/1.2a
35-326 Rzeszów

Zakład firmy Aberon
Zakład

36 -040 Boguchwała

Telefon
+48 17 70 000 44
EMAIL
biuro@aberon.pl
Skype
aberon.skype
kontakt viber
Viber
730 128 200
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
ZADZWOŃ +48 17 70 000 44