O firmie

ABERON sp. z o. o. zajmuje się opracowywaniem oraz wdrażaniem innowacyjnych i energooszczędnych urządzeń i elementów grzewczych opartych na zjawisku bezpośredniej konwersji energii elektrycznej w energię cieplną podczas przepływu prądu przemiennego przez ciekły nośnik ciepła.

Produkty ABERON sp. z o.o. mogą ogrzewać czynniki grzewcze takie jak woda, oleje , mazut, ropa, które mają zastosowanie w ogrzewaniu budynków mieszkalnych i komercyjnych , użyteczności publicznej, w rolnictwie, w przemyśle (oraz w takich zastosowaniach jak baseny kąpielowe i zbiorniki przeciwpożarowe .

ABERON sp. z o.o. jest producentem energooszczędnych urządzeń grzewczych nowej generacji mających zastosowanie w ogrzewaniu C.O. i C.W.U., mogącym tworzyć hybrydę z buforami ciepła , panelami solarnymi lub instalacją fotowoltaiczną oraz z innymi generatorami prądu.

Urządzenia ABERON ABR wyposażone są w najnowocześniejsze ultra szybkie systemy zabezpieczeń oraz specjalnie zaprojektowany system sterowania ABERON ID – zapewniający automatyczne działanie i kontrolowanie wszystkich układów grzewczych w celu osiągania ustalonej przez użytkownika temperatury nośnika ciepła, powietrza w pomieszczeniu oraz ciepłej wody użytkowej, zarządzanych w systemie SMART lub WiFi.

Produkty

Smart Ogrzewanie

Projekty

ABERON

Porady

Współpraca

l

Audyt

p

Aktualności

Do pobrania

Szybki kontakt!
+
Wyślij!