Ile kosztuje ogrzewanie elektryczne?

Wśród wszystkich typów CO, ogrzewanie na prąd cieszy się zdecydowanie najmniejszą popularnością – przede wszystkim ze względu na dosyć wysokie koszty eksploatacji. Ile kosztuje ogrzewanie elektryczne i czy kocioł elektryczny może być dobrą alternatywą ekonomiczną dla innych źródeł ciepła?

Jakie ogrzewanie, takie koszty

Nie ulega wątpliwości, że konwektory, farelki i nagrzewnice są urządzeniami o wysokim poborze energii, których ciągłe użytkowanie nie należy do ekonomicznych. Ile kosztuje ogrzewanie elektryczne przy ich pomocy? Zdecydowanie bardzo dużo. Nie oznacza to jednak, że każde ogrzewanie na prąd jest drogie! Koszty eksploatacji CO na prąd zależą w dużej mierze od zastosowanej w domu, mieszkaniu, budynku czy lokalu instalacji.

Dobre CO elektryczne, oparte na nowoczesnym kotle takim jak piec elektryczny Aberon to ogrzewanie na prąd tańsze od gazowego i wygodniejsze od węglowego. Niski pobór energii instalacji sprawia, że nie generuje ona wysokich kosztów eksploatacyjnych. Co ciekawe, często wypada lepiej od innych rozwiązań grzewczych również pod względem efektywności. Efektywne, a zarazem tanie ogrzewanie elektryczne to nie mit – dzięki kotłom firmy Aberon marzenie może stać się rzeczywistością!

Ekonomiczne ogrzewanie elektryczne Aberon

W Aberon projektujemy innowacyjne urządzenia grzewcze na prąd takie jak kocioł elektryczny. W katalogu naszych produktów znajdziesz zarówno piec elektryczny dwufunkcyjny, jak i kocioł elektrodowy czy ekologiczne urządzenie oporowe GKE, które nie emituje dwutlenku węgla. Innowacyjne rozwiązania wdrażane w produktach naszej firmy stawiają kotły Aberon na równi z tymi węglowymi czy gazowymi tak pod kątem wydajności, jak i kosztów użytkowania.

Wszystkie piece Aberon są energooszczędne i nadają się do stosowania w tanich w eksploatacji instalacjach CO na prąd. Mogą być montowane w układach hybrydowych oraz łączone z kolektorami słonecznymi, ogniwami fotowoltaicznymi czy pompami ciepła, co pozwala na jeszcze większe zredukowanie poboru energii potrzebnej do ogrzewania, a tym samym kosztów eksploatacji systemu grzewczego. Tanie ogrzewanie elektryczne Aberon polecamy m.in. właścicielom mieszkań i lokali w kamienicach oraz nowoczesnych budynków wolnostojących.

Myślisz, że tanie ogrzewanie na prąd nie istnieje? Mylisz się! Nowoczesny kocioł elektryczny w połączeniu z grzejnikami tworzy efektywne i energooszczędne CO elektryczne, które nie generuje wysokich rachunków za prąd. Skontaktuj się z nami i sprawdź rozwiązania grzewcze, jakie czekają na Ciebie w Aberon.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: Aberon ®

Kocioł Aberon Magnetic to polski produkt najnowszej generacji, jest innowacyjny i niezwykle energooszczędnym urządzeniem grzewczym. Kocioł Magnetic jest łatwy w montażu, bezpieczny dla środowiska, a jego żywotność wynosi do 30 lat.

Zaletą kotła Aberon Magnetic jest to, że jest on łatwy w obsłudze, samoregulacja pobory energii. Istnieje możliwość ustawienia trybu grzania według własnych preferencji oraz sterowanie zewnętrznym urządzeniem (smartfon, termostat pokojowy)

Wybór kotła Magnetic firmy Aberon daje nam gwarancję ekologicznego i komfortowego ogrzewania naszego domu. Spełnia wszystkie normy europejskie i polskie. Brak siania polem magnetycznym to bezpieczeństwo dla użytkownika i sprzętów domowych. Posiada kompensacje mocy biernej (nie ma ryzyka płacenia kar).

Szybki kontakt!
+
Wyślij!